Uwielbiamy naturalne i zarazem pełne emocji zdjęcia, które opowiadają wyjątkowe historie. Każda z nich jest inna, ale wszystkie łączą te same chwile radości, wzruszeń i czułych gestów. Zatrzymamy je dla Was na zawsze.

Staramy się uchwycić na zdjęciach subtelność chwil, podkreślić ich wyjątkowy charakter, jak najmniej ingerując w bieg wydarzeń. Praca w duecie pozwala nam szerzej spojrzeć na fotografowany temat, pełniej go ukazać dzięki wzajemnemu uzupełnianiu własnych wizji, wrażliwości i odmiennym punktom widzenia.

Organizujemy sesje plenerowe, studyjne, także w prywatnych lokalizacjach, głównie w Warszawie, Olsztynie i Trójmieście, ale z przyjemnością wykonamy zdjęcia w dowolnym miejscu w kraju lub poza nim.

________________________________

We are a pair of photographers who love to produce beautiful and creative photography that tells the story of your wedding day.

Wedding photography should capture you as you are. No uncomfortable forced poses. No awkward staged scenes – just Your love, Your happiness and Your day, captured in a relaxed, easy going and unobtrusive manner. We won’t get in your way, or boss you around – our aim is to document your day, not dictate it. And you won’t have to worry about the photography – just relax, enjoy your day and let things happen as they should.

________________________________

Ciao! Siamo Silvia e Pietro. Siamo una coppia di fotografi polacchi, innamorati dell’Italia.

Contatto e informazioni: solovely.com.pl@gmail.com

Cały Wszechświat zbudowany jest z miłości, dla niej wszyscy rodzimy się, żyjemy i umieramy. Choć nie wiem, jak bardzo byśmy starali się poznać tajemnice Wszechświata, to będzie to zaledwie garstką śmiechu, bo istotą całej naszej egzystencji jest miłość.

 – Blaise Pascal –