20.10.2017

SYLWIA I JAKUB – WESELE W VILLI FOKSAL

Nie ukrywamy, że najlepiej czujemy się w otoczeniu dzikiej przyrody.  Dlatego zawsze z przyjemnością porzucamy zgiełk Warszawy, by zgubić się w gdzieś w ostępach Puszczy Kampinoskiej i posłuchać śpiewu ptaków. Są jednak sytuacje, w których zdarza się nam wytknąć nos z krzaków, porzucić podmiejską sielankę i udać się na przykład do samego serca Warszawy.

Tym razem skłonił nas do tego ślub Sylwii i Kuby. Centrum wielkiego miasta zwykle oznacza pośpiech i chaos, tak też było i tym razem. Najpierw nawigacja zaprowadziła nas pod niewłaściwy adres, potem nerwowe poszukiwania miejsca parkingowego na starówce, a na koniec ponowne problemy z zaparkowaniem samochodu gdzieś przy Nowym Świecie. Odetchnęliśmy dopiero pod Villą Foksal, gdy zaczęliśmy fotografować zgromadzonych przed nią gości oczekujących na przyjazd Młodej Pary.

Wesele Sylwii i Kuby było ujmujące, bo pomimo wystawności miejsca, w jakim się odbywało zachowało jednocześnie kameralny i rodzinny charakter. Nie zabrakło więc ani dzikich tańców, ani emocjonalnych przemów. Elegancja i ciepła atmosfera. Szaleństwo i wzruszenia.  Po prostu świetna impreza w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. W takich okolicznościach pracuje się nam szczególnie przyjemnie 🙂

Z szacunku dla prywatności Młodej Pary, jak i dla Waszego czasu wybraliśmy na potrzeby tego wpisu jedynie kilkadziesiąt zdjęć z nadzieją, że zatrzymają Was tutaj na dłuższą chwilę 🙂 Zanim jednak przejdziecie do galerii zdjęć, być może zainteresuje Was kto za co był odpowiedzialny: